Provozovatel webu, jako správce osobních údajů, zpracovává na těchto stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací ZDE.
SOUHLASÍM
logo

Sportovní hala Velké Meziříčí

program a informace k pronájmu házenkářské sportovní haly, on-line rezervační systém

.
  Diskuze
|< << 1/1 >> >|
Uživatelé on-line:
offline ToMálek 13-11-04 17:11

Vítejte na nových stránkách sportovní házenkářské haly ve Velkém Meziříčí. Hlavním cílem tohoto webu je zjednodušení způsobu pronájmu/rezervování díky on-line rezervačnímu systému v sekci Rezervace.

.

Vítejte na rezervačním webu házenkářské haly ve Velkém Meziříčí

Jak provést rezervaci:
Nejprve se, prosím, zaregistrujte na stránce nová registrace. Odkaz na ni najdete v pravém horním rohu obrazovky. Po registraci stačí v menu kliknout na položku Rezervace, v rezervační tabulce si vybrat požadovaný časový úsek a rezervaci potvrdit. Po té bude automaticky Vám a správci sportovní haly odeslán e-mail potvrzující rezervaci.

Rezervace je závazná a nejde ji bez udání závažného důvodu zrušit (za závažný důvod se nepovažuje např. náhlý malý počet sportovců). Možnost zrušit rezervaci si však vyhrazuje správce haly. V potvrzujícím e-mailu budou popsány základní informace a podmínky pronájmu. Předpokládá se, že systém budou využívat opravdoví zájemci o sportovní vyžití a systém nebude zneužíván nereálnými rezervacemi.
Cena pronájmu haly:
Cena pronájmu za každou započatou půlhodinu je 350 Kč. Cena za sociální zařízení je 100 Kč.
Návštěvní řád:
Zákazníci jsou povinni dodržovat návštěvní řád sportovní haly. Ten si můžete stáhnout zde. V případě nedodržení tohoto řádu nebo poškození zařízení haly, hradí odstranění závad zákazník sám.
Kde halu najdete:
Házekářská sportovní hala se nachází na sportovní ulici ve Velkém Meziříčí vedle Areálu zdraví s tenisovými kurty.


Hlavní stránka | Akce | Rezervace | Uživatelé | Diskuze | Cookies